Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, kas uzkrāj datus, lai palīdzētu Jums piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Close

Kemitek SIA

Uzņēmuma dati un kontakti:
E-pasts: info@kemitek.lv
Telefons: 67627547
Reģistrācijas Nr.: 40003777979
PVN reģ. Nr.: LV40003777979
Juridiskā adrese: Mellužu iela 13-11, Rīga, LV1067,
Faktiskā adrese: Mellužu iela 13-11, Rīga, LV1067,
Par uzņēmumu

KEMITEK ir starptautisks uzņēmums, kurš jau vairāk kā 10 gadus veiksmīgi strādā HoReCa*, automazgātavu un profesionālā uzkopšanas servisa segmentos, piegādājot attiecīgajiem uzņēmumiem augstas kvalitātes produktus, pakalpojumus un to pielietošanas risinājumus. Mūsu piedāvātos produktus un pakalpojumus piedāvājam visā Latvijas valsts teritorijā.   Mūsu preču sortimentā ietilpst dažāda veida produkti, kuri tiek veiksmīgi izmantoti dažāda veida tīrīšanas, mazgāšanas, dezinfekcijas un cita veida higiēnas uzdevumu veiksmīgai risināšanai, tai skaitā, bet ne tikai:
 • mazgāšanas līdzekļi profesionālajām trauku mazgāšanas mašīnām;
 • dažāda veida uzkopšanas līdzekļi restorānu/ kafejnīcu/ dažāda veida virtuvju vajadzībām;
 • pilns spektrs mazgāšanas un kopšanas līdzekļi automazgātavām;
 • dažāda veida papīra produktu higiēnas izstrādājumu, tai skaitā roku ziepes;
 • uzkopšanas inventārs un piederumi
 •   Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst dažāda veida pakalpojumi un serviss, kura priekšrocības izbauda mūsu klienti un sadarbības partneri, tai skaitā, bet ne tikai –
 • profesionālo trauku mazgājamo mašīnu apkalpošana un serviss;
 • dažāda veida dozēšanas un proporcionēšanas iekārtu uzstādīšana un apkalpošana;
 • efektīvs preču piegādes serviss;
 •   Mūsu misija - sniegt labākos tīrīšanas un higiēnas risinājumus atbilstoši klienta vēlmēm, vajadzībām un iespējām. Klientu apmierinātība ir viens no mūsu misijas pīlāriem, kuru mēs esam sasnieguši, pateicoties ļoti pieredzējušai komandai, kas spēj atrisināt pat vissarežģītākās situācijas un problēmas.  Mūsu uzņēmums ir atvērts un gatavs sadarbībai ar jauniem klientiem un ar lielāko prieku esam gatavi uzņemt tos savu klientu pulkā.   Mūsu uzņēmumu grupa īpašu vērību pievērš jaunu un videi draudzīgu risinājumu ieviešanai, kuri būtu ne tikai ekoloģiski, bet arī cenas ziņā pieejami plašam klientu lokam.   SIA Kemitek saistītie uzņēmumi UAB Kemitek (Lietuva, ANNO 2005) un OU Kemitek (Igaunija, ANNO 2001) veiksmīgi strādā savās valstīts jau vairāk, kā 12 gadus (Lietuvā) un vairāk kā 16 gadus (Igaunijā).    (*HoReCa – akronīms no vārdiem Hotels Restaurants and Cafes, kurš latviešu valodā nozīmē sekojošo, Viesnīcas, Restorāni un kafejnīcas).
  Visas vakances
  Kemitek SIA

  Noliktavas pārzinis ID:5947d5a94dda8

  Rīga
  Konkursa termiņš: līdz 04.07.

  Aizvērt

  Nosūtīt e-pastu

  Sveiki! Iesaku Tev aplūkot šo vakanci, kura pieejama darba sludinājumu meklētājā www.visidarbi.lv.
  Drošības kods.*
  Pārlādēt
  Nosūtīt
  Aizvērt
  Lai saglabātu sludinājumu, lūdzu autorizējaties vai reģistrējaties