Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, kas uzkrāj datus, lai palīdzētu Jums piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Close

Atrašanās vieta

Vairāk

Amats

Vairāk

Avots

Vairāk
Pasūtīt atbilstošus darba piedāvājumus e-pastā
Kārtot pēc:
Amats
Uzņēmums
Datums
Avots
visidarbi

Autovadītājs ID: 587754f219b99

Balvu rajons
Vitar7

Предлагаем работу водителю категории CE на полуприцеп-тент (шторка).Работа на маршрутах: Латвия - Европа - Латвия.Требования: Обязательный предыдущий опыт, 95 код, чип.

visidarbi

Ārsts ID: 5878890335209

Balvu rajons
SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība

Saistībā ar darbības paplašināšanos,Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībameklē pilna laika ķirurgu.Prasības pretendentiem:sertificēts ārsts ar specializāciju ķirurģijā;reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;darba pieredze ķirurģijā;teicamas saskarsmes...

visidarbi

Pārdevējs ID: 587f59fe28c3e

Balvu rajons
Pure

Steidzami.Meklējam pārdevēju/konsultantu apģērbu, apavu veikalā.Darbs tiek piedāvāts uz trīs menešiem. Lūgums cv un foto sūtīt uz epastu.

visidarbi

Mežstrādnieks ID: 58859d0f84630

Balvu rajons
Sia

Vajadzīgs krūmgrieža operātors, obligāta pieredze jaunaudžu kopšanā LVM un zāģera apliecībā.Komandas darbs, darbiniekam jābūt spējīgam turēt līdzi kolēģiem.Darba pienākumos ietilpst jaunaudžu kopšana, pamežu izzāģēšana, apauguma zāģēšana, meža stādīšana,...

Aizvērt

Nosūtīt e-pastu

Sveiki! Iesaku Tev aplūkot šo vakanci, kura pieejama darba sludinājumu meklētājā www.visidarbi.lv.
Drošības kods.*
Pārlādēt
Nosūtīt
Aizvērt
Lai saglabātu sludinājumu, lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties