Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, kas uzkrāj datus, lai palīdzētu Jums piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Close

Atrašanās vieta

Vairāk

Amats

Vairāk

Avots

Vairāk
Pasūtīt atbilstošus darba piedāvājumus e-pastā
Kārtot pēc:
Amats
Uzņēmums
Datums
Avots
visidarbi

Noliktavas pārzinis ID: 586f4fc6362a8

Jelgavas rajons
Zemgales tehnoloģiskais centrs SIA

Ražošanas uzņēmums piedāvā darbu noliktavas pārzinim uz pilnu slodzi. Nepieciešamas priekšzināšanas noliktavas darba organizācijā. Vajadzīga autovadītāja un autokāra vadītāja apliecība. CV sūtīt uz e-pastu vai darba laikā zvanīt.

visidarbi

Elektromehāniķis ID: 586f4fd3dcf9d

Jelgavas rajons
SIA AJM Wood

Meklējam elektroatslēdznieku pilnas slodzes darbam mēbeļu ražotnē; nepieciešama atbilstoša izglītība un "B" elektrodrošibas grupa; vēlama pieredze ražošanas uzņēmumā. Atalgojums bruto 790, - EUR.

visidarbi

Viesmīlis ID: 58753d42eca59

Jelgava
Sia Banzai Sushi

Meklējam godīgu, laipnu un atbildīgu viesmīli uz nepilnu slodzi(piektdienu un sestdienu vakari)ar labām latviešu un krievu valodas zināšanām, ļoti vēlams arī angļu. Obligāti sūtīt CV uz norādīto epastu.

visidarbi

Pavārs ID: 58753e6fdd139

Jelgava
Labavirtuve

Дружный коллектив Labavirtuve_lv ищет повара (холодный цех + супы).Если Вы обязательны, имеете необходимые навыки и не боитесь работать, ждем CV на указанный в объявлении е-майл.Гарантируем хорошие условия работы и своевременную оплату труда.

visidarbi

Konditors ID: 58794f0ea32f8

Jelgava
Dianda

Aicinām darbā jauku konditoru ar prasmīgām rokām un izdomu, lūdzu sūtīt CV uz e-pastu. Izskatīsim visus piedāvājumus. Paldies.

visidarbi

Mežstrādnieks ID: 5879f7cf1301d

Jelgava
SIA Sindža SK

Piedāvājam patstāvīgu darbu jaunaudžu kopējam.Vēlams, lai Jums būtu derīgas krūmgrieža operātora tiesības un izpratne par meža atjaunošanas, kopšanas darbiem.

visidarbi

Šuvēja ID: 587f20870bbde

Jelgava
SIA Tilu

Jauns uzņēmums meklē profesionālu šuvēju ar pieredzi.Darbs modernās, svaigi remontētās telpās Jelgavas centrā.Sīkāk pa norādīto tālruni

visidarbi

Strādnieks ID: 5876022ec9029

Jelgava
McDonalds

“McDonald’s“ ir vadošais ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 35 000 restorānu, kuri ik dienu apkalpo ap 69 miljoniem klientu vairāk kā 110 valstīs. Vairāk nekā 80% “McDonald’s“ restorānu pārvalda franšīzes vai uzņēmumi, kuri ieguvuši...

visidarbi

Autovadītājs ID: 587a301048218

Jelgavas rajons
Kaminari SIA

Transporta uzņēmums aicina darbā autovadītāju ar CE kategoriju. Darbam Latvijā, un Latvija-Zviedrija. Sīkāka informācija zvanot.Приглашаем на работу водителей категории С/е, с опытом работы.Работа по Латвии а также Латвия-Швеции.

visidarbi

Asistents ID: 587f3ca390ce4

Jelgava
Apkure Plus

Santehnikas un apkures uzņēmums SIA "Apkure Plus", piedāvā darbu asistentam. Galvenie darba pienākumi:Uzņēmuma mājas lapas uzturēšana, jaunu produktu ievietošana, sekošana akcijas precēm;Asistēšana uzņēmuma vadībai;Uzņēmuma facebook lapas uzturēšana.Ja...

1 2 3 4 5
Tiek rādīti 1-10 no 106 sludinājumiem
Aizvērt

Nosūtīt e-pastu

Sveiki! Iesaku Tev aplūkot šo vakanci, kura pieejama darba sludinājumu meklētājā www.visidarbi.lv.
Drošības kods.*
Pārlādēt
Nosūtīt
Aizvērt
Lai saglabātu sludinājumu, lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties