Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 24982 darba iespējas no 22 avotiem Meklējiet darbiniekus? Publicēt vakanci

Darbs pāriem ārzemēs

  • Nīderlande
  • 9 - 11 / st.
  • SIA "Qbis Latvia"
  • Pilna slodze
  • Termiņš 05.12
  • pirms 1 nedēļas

Darbs Nīderlandē - Mūsu klienti no Nīderlandes piedāvā darba vakances īpaši izstrādātas pāriem, kas vēlas strādāt ārzemēs kopā. Pašlaik piedāvājam darbus pāriem dažādos loģistikas centros un rūpnīcās. Noliktavās pārsvarā darbu piedāvājam pasūtījumu komplektētājiem, pārsvarā darbu veicot ar skeneri vai "voice picking" sistēmu. Rūpnīcās darbs pārsvarā ir preču fasēšana, šķirošana, komplektēšana, marķēšana. Darbs ir pie produkcijas līnijas, kur katrs darbinieks pilda sev uzdoto pienākumu. Pārsvarā dienas gaitā Jums būs jāveic atšķirīgas funkcijas, piemēram, no rīta etiķešu līmēšana, pēcpusdienā produkcijas svēršana. Mūsu piedāvājumā šobrīd ir darba piedāvājumi gaļas, dārzeņu, uzkodu un metāla pārstrādes rūpnīcās.

Piedāvājam: 
- kopīgu dzīvesvietu - savu atsevišķu istabu pārim;
- darbu vienā uzņēmumā (rūpnīcā vai noliktavā). Katram pārim jāatceras, ka darbs var bū dažādos departamentos vai nodaļās, ņemot vērā katra prasmes. 

Prasības:
Lai pretendētu uz vakanci pāru darbam Jums jābūt:
- Motivētam apgūt darba prasības. Pieredze ir mazāk nozīmīga, galvenais, lai ir vēlme un motivācija mācīties.
- Gatavam strādāt fizisku darbu. Lielākajā daļā darbu nepieciešama fiziska izturība, piemēram, spēja vairākas stundas stāvēt pie produktu līnijas, vai strādājot noliktavās.
- Strādāt atsevišķi no savas otrās pusītes ( atsevišķos departamentos/nodaļās) un strādāt dažādās maiņās. 
- Spējīgam strādāt dažādās komandās. Darba aģentūrās tiek nodarbināti cilvēki, no dažādām valstīm, nacionalitātēm, dažādiem vecumiem. Jums jābūt elastīgam un jāspēj atrast kopīga valoda ar saviem kolēģiem.
- Vēlmei uzturēties Nīderlandē vismaz 6 mēnešus vai vairāk. Darba devēji dod priekšroku ilgtermiņa darbiniekiem.

Valoda: Ir jābūt labām angļu valodas vai vācu valodas zināšanām. Jums būs jāsazinās šajās valodās ar darba aģentūru, kurā strādāsiet, kā arī ar tiešajiem vadītājiem darba vietā un kolēģiem. Valodas zināšanas tiks pārbaudītas darba intervijas laikā.

Nepieciešama tikai reģistrācija mūsu mājaslapā  !

Darbs ārzemēs ir lieliska iespēja pārim uzsākt jaunu dzīvi Nīderlandē vai Vācijā , turklāt uzņēmums Jums nodrošina
- Visas sociālās garantijas;
- Padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu, stundu likmi;
- Dzīvesvietu un transportu uz darbu.

ID: 5be45268aa60b 302
Pieteikties