Kontakti:

Kontaktpersona : Karīna
Amats:
E-pasts: irbrivavakance@inbox.lv
Tālrunis: 22843484

Apskatīt pilno uzņēmuma profilu
Saglabāt Drukāt

SIA ''Liad Baltija''

Kosmētika Latvijā ir jau no 2007 gada, tā ir unikālā Nāves Jūras kosmetika, pazīstama visā pasaulē. Mūsu klāstā ir vairāk par 150 produktiem, kas sniedz pilnīgu un unikālu sejas, matu un ķermeņa kopšanu.

Ir nepieciešams pārdevējs-konsultants Nāves Jūras kosmētikas veikalā. Nav obligāta iepriekšējā darba pieredze, katru darbinieku apmācām individuāli. Mēs atrodamies Gallerija Riga, Domina un Spice. Ir iespēja strādāt uz pilnu slodzi vai pusslodzi. Darbu var apvienot ar mācībām. Darba maiņas: no 10:00-16:00 vai no 15:00-21:00 (Pusslodze) no 10:00-18:00 vai no 13:00-21:00 (Pilna slodze) Darba maiņas, slodzi un brīvdienas ir iespēja izvēlēties. Pievienojies atsūtot savu CV (vēlams ar foto)

Pārdevējs-konsultants

Darba pienākumi:

  • Piesaistīt jaunus klientus un strādāt ar esošiem
  • Strādāt ar kases aparātu (visu iemācīs)
  • Aktīva un laipna klientu apkalpošana
  • Veikala uzturēšana kārtībā
  • Produktu prezentēšana un pārdošana
  • Smaidīt :)

Prasības kandidātiem:

  • Vēlme aktīvi strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas
  • Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta
  • Pozitīva attieksme
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Jābūt komunikablam un aktīvam

Mēs piedāvājam:

  • Karjeras izaugsmes iespējas
  • Labākie darbinieki brauc komandējuma braucienos
  • Mājīgu darba vidi
  • Pozitīvi, draudzīgi un atsaucīgi kolēģi
  • Profesionālo apmācību
  • Elastīgu darba grafiku, ko var apvienot arī ar mācībām
  • Darbu atpazīstama zīmola veikalā
  • Motivējošu bonusu sistēmu
  • Augstu atalgojumu

Ja tev ir apnicis pasīvs, garlaicīgs darbs ar minimālo atalgojumu sūti savu CV. Mēs dodam iespēju nopelnīt vairāk, zināt vairāk, izskatīties labāk un pilnveidot sevi.

Konkursa beigu termiņš : līdz 24.01.2017.
SIA ''Liad Baltija'', Reģ. Nr.: 40003830451
Latvija, Rīga visidarbi.lv - pirms 8 dienāmID : 58761a640843eUnikālo skatījumu skaits : 219
Aizvērt

Nosūtīt e-pastu

Sveiki! Iesaku Tev aplūkot šo vakanci, kura pieejama darba sludinājumu meklētājā www.visidarbi.lv.
Drošības kods.*
Pārlādēt
Nosūtīt
Aizvērt
Lai saglabātu sludinājumu, lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties