Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 9924 darba iespējas no 12 avotiem Meklējat darbiniekus? Publicēt vakanci

PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS/CEHA STRĀDNIEKS/-CE (3 vakances)

  • Jelgava un apkārtne
  • 1100 - 1300 (bruto)
  • LATVIJAS PIENS SIA
  • Pilna slodze
  • Termiņš 09.02
  • pirms 2 gadiem
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Piena pārstrādes uzņēmums SIA „Latvijas piens”, aicina darbā:

PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU/CEHA STRĀDNIEKU ( 3 vakances)

Darba pienākumi:

  • Sagatavot tehnoloģisko aprīkojumu darbam;
  • Precīzi ievērot un izpildīt produktu ražošanas tehnoloģisko procesu shēmas;
  • Nodrošināt atbilstošu tehnoloģisko iekārtu ekspluatāciju atbilstoši instrukcijām, uzturēt tās tīras, atbilstoši sanitāri higiēniskajām prasībām.

Prasības:

  • Vidējā izglītība vai vidējā profesionālā;
  • Maiņu darbs;
  • Nepieciešama sanitāro grāmatiņu vai veidlapa Nr.U27a;
  • Sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

- darbu stabilā uzņēmumā;

- ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;

- veselības apdrošināšanas polise;

- darba laiks-pilna slodze;

- maiņu darbs;

- darba samaksa - no 1100.00 līdz 1300.00 EUR (bruto)

Jūsu CV un pieteikuma vēstules ar norādi „Piena produktu pārstrādātājs/ceha strādnieks” gaidīsim līdz 09.02.2022

SIA „Latvijas Piens”

Adrese: Langervaldes iela 7, Jelgava, LV-3002

Tālr.63013988

ID: 61dc4bac1a079 860 31