Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, kas uzkrāj datus, lai palīdzētu Jums piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Close
160x600.jpg

Par mums

Visidarbi.lv ir vadošais darba sludinājumu meklētājs Latvijā, kas apkopo visus Latvijas darba piedāvājumus vienā vietā, ļaujot ātri un ērti iepazīties ar aktuālajām vakancēm. Katru dienu Visidarbi.lv ir pieejami vairāki tūkstoši darba sludinājumu, kas tiek apkopoti no Latvijas populārākajiem darba un karjeras portāliem, sludinājumu portāliem un lielāko uzņēmumu mājas lapām.

Visidarbi.lv ir viens no populārākajiem darba meklēšanas resursiem internetā Latvijā ar plašu auditoriju un lielu skaitu lietotāju. Saskaņā ar Google Analytics datiem Visidarbi.lv vidējais apmeklējums ir 85 000 unikālo apmeklētāju mēnesī.

Visidarbi.lv ir arī viens no straujāk augošajiem darba sludinājumu portāliem Latvijā, kas sniedz iespēju darba devējiem publicēt un/vai izcelt vakances par zemākajām cenām tirgū, tādējādi tas ir īpaši piemērots mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Visidarbi.lv pārvalda CV-Online Latvia - vadošais interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzējs Latvijā.

Atpakaļ uz sarakstu