Apkopējs - sētnieks Salaspils pasta nodaļā

  • Salaspils region
  • 189 - 189 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Deadline 13.07
  • 1 year ago

Salaspils pasta nodaļa aicina pievienoties komandai Apkopēju - sētnieku (slodze 0.36) (uz noteiktu laiku)

Darba pienākumi:
pasta nodaļas teritorijas uzkopšana
sanitāro un higiēnas normu ievērošana
kārtības un tīrības uzturēšana darbavietā

Prasības kandidātiem:
atbildība pret veicamajiem darba pienākumiem
spēja strādāt patstāvīgi
latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī

Piedāvājam:
darba algu 189.00 EUR (bruto) par 0.36 slodzi
darba laiks no 06:30 vai 18:00
veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada
pieredzējušu kolēģu un vadības atbalsts.

Papildu informācija:

CV ar norādi "Apkopējs/-a - sētnieks/-ce Salaspils pasta nodaļā" sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu, e-pastu vai zvanīt  25701968

Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta "Rīga", Mārupes novads, LV-1000

(Vienotais reģ. Nr. 40003052790)

Privātuma politika (pasts.lv)

ID: 62a6dca044231 56