Arhitekta palīgs / tehniķis

  • Riga
  • Volko Engineering SIA
  • Full time
  • Deadline 09.09
  • 5 years ago

Meklējam Arhitekta palīgu/tehniķi, kurš vēlas papildināt savu pieredzi inovatīvā, uz attīstību vērstā profesionāļu komandā.

Tev ir jābūt:

  • Labām zināšanām ar Autodesk produktiem
  • Augstai atbildības sajūtai un precizitātei
  • Inovatīvai domāšanai, vēlmei strādāt ar jaunām tehnoloģijām un risinājumiem
  • Vēlama darba pieredze vismaz 2 gadi

 Tavi pienākumi:

  • Individuālo un sabiedrisko ēku arhitektūras projektu izstrāde
  • Projektu dokumentācijas sagatavošana
  • Komunikācija ar klientiem

Mēs Tev piedāvājam:

  • Darbu ar lieliskiem speciālistiem
  • Teicamus darba apstākļus
    • Uzņēmuma saliedēšanas pasākumus
    • Personiskās izaugsmes treniņus
    • Uzņēmuma iekšējos konkursus ar balvu fondu
    • Individuāla pieeja, lieliskā kolektīvā
  • Iegūt nebijušu pieredzi un zināšanas
  • Darbu dinamiskā un uz attīstību vērstā vidē
  • Motivējošu un stabilu atalgojumu

 PIESAKIES, pievienojot savu CV un uz tikšanos intervijā!

ID: 5b698bce4f484 774