Asistents/-e darbam ar mājaslapu, ar vācu valodas zināšanām

  • Riga
  • from 983 (gross)
  • SIA AUTO METRO
  • Deadline 09.06
  • 3 years ago

SIA Auto Metro ir uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi Amerikas auto rezerves daļu tirdzniecībā un šo gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par savas nišas tirgus līderi, ar lielāko specializēto rezerves daļu noliktavu Baltijas valstīs.

Tiek meklēts asistents/-e darbam ar mājaslapu - nepieciešamas vācu valodas zināšanas.

Prasības:

Vismaz virspusējas zināšanas par auto uzbūvi;

Labas MS Excel zināšanas;

Vēlamas priekšzināšanas foto apstrādē;

Vācu valoda pietiekamā līmenī, lai varētu saprast un atbildēt uz jautājumiem rakstiski.

Piedāvājam:

Darbu ofisā Krasta ielā 103;

Apmācības;

Draudzīgu  kolektīvu;

Lielas izaugsmes iespējas, stabilu darba vietu.

Pienākumi:

Epastu apkalpošana vācu valodā;

Ienākošo pasūtījumu apstrāde;

Jaunu produktu ievietošana mājas lapā;

Esošās produktu līnijas uzturēšana;

Pasūtījumu komplektēšana.

Neto atalgojums 700 EUR

ID: 5eccef49115b7 872