Autokrāsotājs

  • Netherlands
  • 1800 - 2200 (gross)
  • Hirexo
  • Full time
  • Deadline 22.11
  • 5 years ago

Mūsu kompānijas partneri meklē darbam Nīderlandē autokrāsotāju/sagatavotāju darbam vienā no vadošajiem un modernākajiem autoservisa tīkliem, kas apkalpo transportlīdzekļus ar KASKO polisēm pēc ceļu satiksmes negadījumiem.

Prasības un darba pienākumi:

  • Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā (vismaz 2 gadi);
  • Kvalitatīva auto sagatavošana un krāsošana;
  • Auto virsbūves gruntēšana;
  • Auto detaļu slīpēšana;
  • Auto aplīmēšana;
  • Attaukošana;
  • Labas angļu valodas zināšanas (A2-B1 līmenī).

Mēs piedāvājam:

  • Visas sociālās garantijas;
  • Bezmaksas transportu uz darbu/no darba;
  • Nodrošinātu labiekārtotu dzīves vietu;
  • Pastāvīgu darbu;
  • Piemaksas par maiņu un virsstundu darbu;
  • Atalgojumu no 1800 – 2200 EUR/mēnesī pēc nodokļu nomaksas.

Ja jūs ir ieinteresējusi šī vakance, esiet laipni aicināti reģistrēties mūsu mājas lapā vai arī sazināties ar mums telefoniski: +37123224895

 Mūsu pakalpojumi ir pilnīgi bez maksas!

ID: 5bcd6ae276c88 223