AUTOVADĪTĀJS/-A ( C 95kods)

  • Norway
  • from 3700 (gross)
  • Nord Ren AS
  • Full time
  • Deadline 26.07
  • 1 year ago

Darba apraksts

Mēs, vadoša un stabila kompānija savā nozarē Norvēģijā AS “NordRen”, kas apkalpo gan pašvaldību, gan privātā sektora klientus, aicinām autovadītājus ar C kategorijas (95. kods) autovadītāja apliecību darbam ar kravas automašīnu atkritumu savākšanai un izvešanai.

Darba laiks: 6.00-13.30 piecas dienas nedēļā (sestdienas un svētdienas – brīvas).

Ikdienas pienākumos ietilpst atkritumu konteineru iztukšošana noteiktā maršrutā, kas ik dienu atšķiras. Darbs notiek lielākoties komandā pa divi. Jāstrādā jebkādos laikapstākļos, darbs nav fiziski viegls un ir dinamisks – jāvelk konteineri līdz mašīnai, jāiztukšo un jānogādā atpakaļ, tad jābrauc uz nākamo adresi.

Darbs pastāvīgs, gada laikā paredzēts piecas nedēļas ilgs atvaļinājums. Nepieciešamības gadījumā ar darba devēju var vienoties par papildu brīvdienām.

Prasības kandidātiem

  • C (95. kods) kategorijas autovadītāja apliecība;
  • pieredze autovadīšanā; laba fiziskā sagatavotība;
  • augsta atbildības izjūta; spēja strādāt patstāvīgi un efektīvi;
  • vēlme apgūt norvēģu valodu.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam stabilu darbu ar labiem darba apstākļiem un sociālajām garantijām. Darbs Norvēģijas kompānijā, bez starpniekiem. Palīdzam nepieciešamo dokumentu, darba atļaujas, nodokļu kartes, bankas konta noformēšanā. Darbu uzsākot, darbinieks tiek apmācīts pienākumu izpildei.

Atalgojums – 35750 NOK bruto mēnesī (220 NOK/h). Iespēja nopelnīt papildus. Nodokļu likme pirmajā gadā – 25%, vēlāk likme pēc nodokļu tabulas ir 27-34%. Atvaļinājuma nauda – 12% no bruto algas (vidēji apmēram no 50000 NOK neto).

Dzīvesvietu nodrošinām pirmajam laikam, īres maksa tiek norēķināta no pirmās algas. Vidēji mēnesī īres maksa ir no 5000-6000 NOK par istabu/telpu (piemēram, dzīvoklis divām vai vairāk personām).
Lai nodrošinātu sev iztiku pirmajam mēnesim, nepieciešams no 2000 līdz 4000 NOK atkarībā no individuālajiem ēšanas paradumiem. Darba devējs piedāvā avansa iespēju pirmajā darba mēnesī.
Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni 004796829803 (Jānis Repelis).  CV sūtiet elektroniski, spiežot PIETEIKTIES.

    • Janis Repelis
    • (+47)96829803
  • Norvēģija
  • 966907916
ID: 62b82262e3636 703