AUTOVADĪTĀJS/-A - EKSPEDITORS/-E VĀCIJĀ (LABA ALGA)

  • Germany
  • 3000 - 3880 (gross)
  • Saurusa UAB
  • Deadline 21.09
  • 4 years ago

Piedāvājam labi apmaksātu darbu autovadītājiem, ekspeditoriem Rietumeiropā!

Darba apraksts:

  • preču pārvadājumi ar autotransportu Vācijā (95%);
  • darbs ar puspiekabēm, refrižeratoru puspiekabēm, preču pārvadāšanu uz atvērtām platformām;
  • darbs ar kravas automašīnām, kas atbilst EURO 5, EURO 6 standartam;
  • darbs ilgākā laika posmā ekipāžā vienam (4/2 vai 6/3 vai vairāk).

Prasības:

  • autovadītāja apliecība: C, E kategorija;
  • digitālā vadītāja karte;
  • profesionālās kompetences sertifikāts "Kods 95";
  • ne mazāk kā viena gada darba pieredze starptautisko kravu pārvadājumu jomā;
  • pamatzināšanas angļu, vācu vai krievu valodās;
  • atbildība un prasmes strādāt vienpersonīgi.

  Uzņēmums piedāvā:

  • mēnešalga no 2100 līdz 2700 eiro mēnesī (pēc nodokļu nomaksas); vai 70-90 eiro par 1 kalendāro dienu (pēc nodokļu nomaksas);
  • kā arī nedēļas avanss.

Ja jūs interesē mūsu piedāvājums un Jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties!

Tālrunis: +370 604 08988 (sarunai krievu valodā, nospiediet 2; sarunai angļu valodā nospiediet 3)
E-pasts: [email protected]

    • Gintaras Kondrackis
    • +3706408988
  • Vācija
  • LT100012265319
ID: 5d5e4df93831a 1010