BIZNESA PROJEKTU ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJS/-A

  • Daugavpils and region
  • from 1400 (gross)
  • FORTUM SIA
  • Full time
  • Deadline 20.04
  • 5 years ago

SIA „Fortum” ir uzņēmums, kas sniedz rekrūtinga pakalpojumus būvniecības nozarē, ar pārstāvniecībām Latvijā, Polijā un Baltkrievijā.

Savai komandai aicinām pievienoties

Biznesa projektu attīstības vadītāju.

Darba pienākumi:

  1. Nodrošināt biznesa projektu organizatorisko, ekonomisko, saimniecisko un juridisko jautājumu risināšanu biznesa idejas realizācijas ietvaros;
  2. Piesaistīt jaunus sadarbības partnerus Polijā un Latvijā;
  3. Plānot un koordinēt darbu ar sadarbības partneriem;
  4. Pārstāvēt uzņēmumu darījumos ar citiem uzņēmumiem, organizācijām, iestādēm.

Prasības:

  1. Pieredze projektu attīstībā un realizācijā;
  2. Izpratne un interese par būvniecības jomu;
  3. Stratēģiska uz biznesu orientēta domāšana;
  4. Izcilas pārrunu vadības prasmes;
  5. Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  6. B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  1. Atbildīgu, dinamisku un aizraujošu darbu;
  2. Atalgojumu no 1000 EUR neto;
  3. Iespēju piedalīties interesantos starptautiskos projektos un realizēt personīgo potenciālu dinamiskā un uz sasniegumiem orientētā darba vidē.

CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt sadaļā "PIETEIKTIES".

    • Irina Leimane
    • 29210464
  • Daugavpils, Valkas iela 2
  • 41503078964
ID: 5c939afb28330 408