Celtnieks

  • Sweden
  • 2000 - 3600 (gross)
  • ZN GROUP SIA
  • Full time
  • Deadline 09.05
  • 3 years ago

Uzņēmums aicina darbā

CELTNIEKU

Darbs saistīts ar komandējumiem uz Zviedriju.

Obligātas latviešu valodas zināšanas!!

Galvenie pienākumi:

  • Dažāda veida Iekšdarbi un Ārdarbi;
  • Kvalitatīvi veikt darbus saskaņā ar klienta prasībām;
  • Citi darbi saskaņā ar klienta prasībām

Prasības:

  • Darbs ar dažādiem materiāliem;
  • Darba vietas sagatavošana;
  • Materiālu sagatavošana;
  • Mērījumu veikšana;
  • Prasme lasīt tehniskos rasējumus;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Precizitāte;
  • Spēja strādāt komandā un individuāli;
  • Angļu valodās zināšanas  ir priekšrocība

Piedāvājam:

  • Stabilu, dinamisku darbu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 2000.00 EUR mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm;
  • Nodrošinām ar visu nepieciešamo darba aprīkojumu, darba apģērbu;
  • Bezmaksas dzīvesvietu netālu no objekta.

Lūgums nosūtīt pieteikumu ar Jūsu CV.

Bez pilnvērtīga CV pieteikumi netiks izskatīti.!!!

Sazināsimies tikai ar atbilstošiem kandidātiem.

    • Valters
    • +37125693881
  • Atpūtas iela 1 - 23, Rīga, LV-1002
  • 40103830890
ID: 5e8f86f7bbd45 1075