CNC FRĒZES TEHNOLOGS

  • Ventspils and region
  • 1000 - 1400 (gross)
  • SIA "Malmar Sheet Metal"
  • Full time
  • Deadline 26.10
  • 4 years ago

MALMAR ir tradīcijām bagāts un strauji augošs Beļģijas metālapstrādes uzņēmums, kura lielākie klienti ir tādi pasaules mēroga spēlētāji kā Volvo/Renault Group, Atlas Copco, Caterpillar u.c.

Aicinām pievienoties mūsu komandai

CNC FRĒZES TEHNOLOGU

Prasības:

  • vidējā/vidējā speciālā izglītība;
  • vēlama izglītība tehniskā virzienā;
  • pieredze darbā ar CNC frēzēšanas iekārtām;
  • zināšanas un interese par ražošanas  procesiem un procesu optimizāciju;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • angļu valodas zināšanas (tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • atbildības izjūta.

Pamatpienākumi:

  • Sagatavot un uzlabot dokumentus/instrukcijas saistībā ar frēzēšanas procesu;
  • Uzlabot un optimizēt procesu;
  • Atbalstīt operatorus un maiņas vecākos tehniskos jautājumos par procesu;
  • Atbalstīt kvalitātes nodaļu, lai uzlabotu frēzēšanas kvalitāti;
  • Apmācīt jaunos darbiniekus darbam ar frēzi;
  • Nodrošināt un veikt nepieciešamās darbības, lai risinātu ar procesu saistītas problēmas;
  • Kontrolēt un uzraudzīt gatavo/negatavo detaļu līmeni;
  • 5S ieviešana;
  • Spēja strādāt un izpētīt jaunas iekārtas, ieguldīt laiku, lai prognozētu profilaktisko apkopju nepieciešamību;
  • Atbalstīt sistēmu koordinatoru auditu laikā;
  • Komunicēt ar sistēmu koordinatoru par FMEA, kontroles plāniem.

Piedāvājam:

  • stabilu darba vietu dinamiskā un ātri augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu (nekavējoties);
  • veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta laika);
  • draudzīgu kolektīvu.

Pieteikumus (CV), lūgums sūtīt uz e-pastu [email protected] vai nogādāt Ganību ielā 107, Ventspilī.

Tālrunis jautājumiem - 63628989

ID: 5d8c851c8c003 375