CNC iekārtu operators

  • Sweden
  • 2500 - 3500 (gross)
  • ZN INSTALLATION SIA
  • Full time
  • Deadline 17.08
  • 4 years ago

Uzņēmums aicina darbā

 CNC operatoru

Darbs saistīts ar komandējumiem uz Zviedriju.

Obligātas latviešu valodas zināšanas (runāšana/sapratne)

Galvenie pienākumi:

  • Darbs ar lāzergriezēju Bystronic bystar 3015 un cnc press brake Baykal 220 t;
  • CAD rasēšana;
  • Iekārtu tehniskā stāvokļa uzraudzība;

Prasības:

  • Prasme lasīt un strādāt pēc rasējumiem, angļu valodas zināšanas labā līmenī;
  • Zināšanas par metāla izstrādājumu mehānisko apstrādi un tehnoloģijām;
  • Zināšanas par griezējinstrumentiem, to nomaiņu, kvalitātes prasībām;
  • Rūpīgums, precizitāte, spēja nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi, augsta atbildības sajūta;
  • Iepriekšējā darba pieredze obligāta.

Piedāvājam:

  • Stabilu, dinamisku darbu,;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 2500.00 EUR mēnesī atkarībā no pieredzes;
  • Nodrošinām ar visu nepieciešamo darba aprīkojumu, darba apģērbu;
  • Bezmaksas dzīvesvietu netālu no objekta.

Lūgums sazināties nosūtot pieteikumu ar pievienotu savu CV .

    • Edgars
    • +37125693881
  • Brīvības iela 140 , Rīga, LV-1012
  • 44103121510
ID: 5d30732896895 291