Datu ievades operators/-e

  • Riga
  • 800 - 1100 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Deadline 25.06
  • 10 months ago

Aicinām pievienoties Latvijas Pasta Rīgas šķirošanas kompleksa komandai:
Datu ievades operatoru/-i

Darba vieta: Ziemeļu iela 10, Mārupe, Lidosta Rīga

Darba pienākumi:
Sūtījumu satura datu ievadīšana sistēmās;
Sūtījumu satura datu pārbaude.

Prasības kandidātiem:

Vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
Valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa 1.pakāpei (B1);
Prasme darboties ar datorprogrammām un biroja tehniku;

Izziņa par (ne)sodāmību.

Piedāvājam:
Stabilu darba vietu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem;
Atalgojumu 800-1100 EUR (bruto);
Maiņu darbu no 11:00-20:00/ 17:00-02:00, kas ietver darbu naktīs ar piemaksu 55% apmērā par nakts stundām;

Bezmaksas transportu no darba vietas uz mājām nakts laikā (Rīgas pilsētas robežās);
Darbam nepieciešamās apmācības un pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;
Iespēju pilnveidot un attīstīt profesionālās prasmes.

Papildu informācija:
Interesentiem lūgums sūtīt savu CV ar norādi "Datu ievades operators/-e" sūtīt uz e-pastu [email protected].

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros.
Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Privātuma politika (pasts.lv)

ID: 647033838e7e8 720 9