Eksprespasta kurjers/-e Kuldīgā

  • Latvia
  • 700 - 700 (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Full time
  • Deadline 31.07
  • 1 year ago

Aicinām pievienoties Eksprespasta kolektīvam Kuldīgā.

Eksprespasta kurjers/-e Kuldīgā.

Darba pienākumi:

Saņemt un pārbaudīt piegādē izsniegtos sūtījumus;
Vadoties no ienākošo sūtījumu adresēm, sastādīt maršrutlapu;
Veikt adresātiem sūtījumu piegādi, reģistrēt sūtījumu piegādes/nepiegādes informāciju;
Nodrošināt pozitīvu kontaktu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem.

Prasības kandidātiem:

Vidējā izglītība;
Valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei;
Labas orientēšanās spējas (Kuldīga);
B kategorijas vadītāja apliecība;
Augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Piedāvājam:

Stabilu atalgojumu no 700.00 EUR (bruto) par pilnu slodzi;
Sociālās garantijas;
Darba laiku no 7:00-16:00 darba dienās;
Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalsts;
Iespēju apliecināt savas spējas un prasmes;
Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada;
Karjeras izaugsmes iespējas.

Interesentiem lūgums sūtīt savu CV ar norādi “Eksprespasta kurjers Kuldīgā, spiežot uz "Pieteikties".

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

ID: 62bea07414ce7 29