ELEKTRIĶIS ZVIEDRIJĀ

  • Sweden
  • 2300 - 2500 (gross)
  • WORK IN
  • Deadline 29.11
  • 4 years ago

Darbs ārzemēs- Zviedrijā.

Mūsu klients Zviedrijas firma aicina darbā celtniecības elektriķus.

Pienākumi:

  • celtniecības elektriķa darbi

✔Kandidātiem ir jābūt:

  • pieredze vismaz 2 gadi;
  • angļu vai krievu valodas zināšanām kaut minimālā saprašanas līmenī;
  • vēlams ar B kat. tiesībām, bet nav obligāti.

✔Mēs piedāvājam:

  • algu no 12-16 EUR/st. bruto vai 8-14 EUR/st. neto uz rokas (atkarībā no pieredzes);
  • alga mēnesī no 2000-2300 EUR uz rokas.
  • 40 stundas + virsstundas;
  • dzīvošana nodrošināta ar visām ērtībām-bezmaksas;
  • grafiks: 3 nedēlas strādā, viena ned.- mājās.
  • ceļa izdevumus uz Zviedriju sedz darba devējs.

✔ Gaidām Tavu CV vai zvaniet. ✔

ID: 5dce74c970f78 119