Elektriķis

  • Sweden
  • from 2000 (gross)
  • SIA Promet
  • Full time
  • Deadline 30.03
  • 6 years ago

Uzņēmums aicina darbā elektriķi ar labām angļu valodas zināšanām.

Darba pienākumi: elektrotīkla izveide jaunos ražošanas objektos Zviedrijā.

Piedāvājam: stabilu, labi apmaksātu darbu, neatkarīgi no sezonas ( no 2000 EUR mēnesī); bezmaksas labiekārtotu dzīves vietu netālu no objekta; apmaksātus ceļa izdevumus.

Prasības pretendentiem: labas angļu valodas zināšanas, iepriekšējā darba pieredze, spēja strādāt pēc rasējuma.

Interesentus lūgums nezvanīt,  CV angļu valodā  sūtīt uz e-pastu: [email protected] vai rakstīt whatsapp tālr. 26516666

Ar kandidātiem sazināsimies.

    • Lotars Dzenis
    • 26516666
  • Zviedrija
  • 40003621300
ID: 5aab73cd9daa9 241