Elektriķis

  • Riga region
  • from 1200 (gross)
  • AS Putnu fabrika Ķekava
  • Full time
  • Deadline 26.05
  • 3 years ago

AS "Putnu fabrika Ķekava" aicina darbā elektriķi ražošanā.

Prasības:
1. Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība.
2. Elektrodrošības kvalifikācijas grupa B.
3. Darba pieredze elektriķa darbā.

4.  Derīga medicīniskā izziņa (u27 forma).
5. Tehnisku problēmu risināšanas prasme.
6. Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Galvenie pienākumi:
1. Ražošanas elektroiekārtu tehniskā stāvokļa uzraudzīšana.
2. Ražošanas elektroiekārtu apkopes un remonta darbu veikšana.
3. Ražošanas elektroiekārtu ierīkošanas, regulēšanas un ekspluatācijas darbu izpildīšana.

Piedāvājam:
1. Padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu, no EUR 1200 mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
2. Stabilitāti un sociālās garantijas.
3. Atbilstošu darba apģērbu.
4. Nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
5. Apmācības un ievadīšanu darbā.
6. Iespēju strādāt vienā no lielākajiem pārtikas produktu ražošanas uzņēmumiem.

Pieteikumu lūdzam sūtīt elektroniski uz norādīto e-pasta adresi vai pieteikties pa norādīto tālruni.

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos.

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Kristīne Sprunga
    • 67874016
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123
  • 50003007411
ID: 5eba88c232b45 45