Elektroatslēdznieks/-e

  • Riga
  • from 5.62 / h. (gross)
  • Cita Santehnika SIA
  • Deadline 03.06
  • 3 years ago

SIA “Cita Santehnika”  parstāvīgam darbam nepieciešams:

ELEKTROATSLĒDZNIEKS/-CE

Darba pienākumi:
Santehnikas montāža,garantijas apkalpošana,remonts un t.t;
(vannas, duškabines,boileri, podi, elektroinstrumenti un c.)

Prasības kandidātiem:
Iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā;
Spēja strādāt komandā;
Augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, precizitāte;
Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;

Obligāti “B” kategorijas autovadītāja apliecība;

Mēs piedāvājam:
Stabilu darbu un atalgojumu (4,00 eur/stundā (neto))
Sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstuli sūtiet, spiežot pogu PIETEIKTIES!

ID: 5ec4ce6e44f5d 112