Elektroiekrāvēja vadītājs/ -a (DARBS RĪGĀ + APMAKSĀTA DZĪVESVIETA)

  • Latvia
  • 900 - 3600 (gross)
  • SIA AGENCE
  • Full time
  • Deadline 13.10
  • 2 years ago

Mūsu uzņēmuma misija ir saglabāt Latvijas iedzīvotājus Latvijā. Zinām, ka šobrīd reģionos situācija ir diezgan kritiska, darba iespēju ir maz, tās pašas ir zemu atalgotas, kā arī atrast stabilu darba devēju ir praktiski neiespējami. Tieši tāpēc palīdzam cilvēkiem tieši no reģioniem ar stabilu darbu Rīgā un Rīgas rajonā.

Aicinam pieteikties ELEKTROIEKRĀVĒJA VADĪTĀJU darbam būvmateriālu noliktavā.

Mēs piedāvājam:

  • stabilu darbu ilgtermiņā;
  • veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada;
  • algu no 900-1100 EUR BRUTO (pirms nodokļiem);
  • izmantojot uzņēmuma piedāvāto lojalitātes programu ir iespējams nopelnīt papildus ikmēneša bonusu pie algas līdz 2500 EUR bruto;
  • darbu no pirmdienas līdz piektdienai no 7:30-17:00;
  • apmaksātas, mājīgas naktsmītnes;
  • atmaksātus ceļa izdevumus līdz darbam/mājām;
  • uzņēmuma organizētas apmācības, uzsākot darbu;
  • atsaucīgus kolēģus.

Tavi pienākumi:

  • būvmateriālu preču pasūtījumu komplektēšana un izvietošana noliktavā;
  • preču pasūtījumu izsniegšana klientiem.

Mēs sagaidām:

  • iemaņas elektroiekrāvēja vadīšanā;
  • pārbaudāmas un labas atsauksmes no iepriekšējā darba devēja(-iem);
  • nopietnu attieksmi un spēju strādāt;
  • spēju veikt fiziski intensīvu darbu;
  • latviešu un krievu (vismaz pamata līmenī) valodas zināšanas;
  • darba disciplīnu.

Ja uzskati, ka šis darbs ir tieši priekš Tevis, tad nenokavē savu iespēju, sūti mums savu darba pieteikumu, CV vai īsu iepriekšējās pieredzes aprakstu caur formu PIETEIKTIES un tiekamies jau darba pārrunās!

ID: 6141b04debc83 505