FLĪZĒTĀJS

  • Cesis and region
  • from 8.33 / h. (gross)
  • SIA PAVASARS HOUSING CONSTRUCTION
  • Full time
  • Deadline 03.12
  • 3 years ago

Modulāro māju ražošanas uzņēmums, saistībā ar uzņēmuma paplašināšanos aicina darbā Flīzētājus. (Vairākas vakances)

Darba pienākumi:

  1. Sagatavot grīdu flīzēšanai:
    • OSB sagatavošanas;
    • Grīdas ģipša sagatavošana;
    • Izlīdzinošās kārtas ieliešana;
    • Siltās grīdas ieklāšana;
    • Ieklāt hidro izolāciju;
  2. Veikt grīdas flīzēšanas darbus;
    • Veikt šuvošanas darbus;
  3. Sagatavot sienas flīzēšanai:
    • Saplākšņa sagatošana;
    • Sienas ģipša sagatavošana;
  4. Veikt sienu flīzēšanas darbus.

Mēs no Tevis sagaidām:

  1. Iepriekšējo darba pieredzei līdzīgā amatā vismaz gadu;
  2. Spēju strādāt kolektīvā;
  3. Spēju pildīt precīzi uzdotos darba pienākumus;
  4. Spēju lasīt un strādāt pēc rasējumiem, sienu un grīdu pīrāgiem, citiem tehniskajiem dokumentiem.

Mēs Tev piedāvājam:

  1. Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā;
  2. Labus darba apstākļus, darba apģērbu un visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu darbu pienākumu veikšanai;
  3. Darba vieta Raunas novadā; (3,5km no Raunas, 20 km no Cēsīm, 27km no Valmieras­, 25km no Smiltenes);
  4. Darba laiks 7:45-17:15 (15 min. Pārtraukumi 10:00-10:15 un 15:00-15:15, pusdienas pārtraukums 12:00-13:00). No pirmdienas līdz piektdiena;
  5. Pieejama darbinieku virtuve ar galdiem, krēsliem, ledusskapi, kafiju, ūdeni, mikroviļņu krāsni u.c.;
  6. Atalgojumu mēnesī no 8.33 eiro stundā (atkarīgs no iepriekšējās darba pieredzes, parādītajiem rezultātiem un padarītā darba);
  7. Darba vietas un darāmo darbu apskati pirms darba pienākumu uzsākšanas, iepriekš sazinoties uz zemāk norādītajiem kontaktiem;
  8. Vairāk informācijas zvanot uz zemāk norādītajiem kontaktiem.

Kontakti: Mob +371 26123398;

ID: 5fb6649c0bad7 121