FRĒZĒTĀJS

  • Riga
  • from 5.6 / h. (gross)
  • ANGARS SIA
  • Full time
  • Deadline 01.07
  • 2 years ago

Latvijas ražošanas uzņēmums SIA "Angars", kurš nodarbojas ar tirdzniecības iekārtu un tehnisko konstrukciju izgatavošanu un šogad svin savu 17. jubileju, pastāvīgā darbā aicina FRĒZĒTĀJU.

Darba apraksts:

Darbs Rīgā, labiekārtotas rūpnīcas ceha telpās, ar mūsdienīgām CNC mašīnām. Veicot frēzēšanas darbus, speciālists tiek nodrošināts ar mūsdienīgiem darbam nepieciešamajiem instrumentiem, darba apģērbu un apaviem. Darba procesā darbinieks no noliktavas nogādā materiālu uz cehu, izvieto uz CNC mašīnas darba laukuma un sagriež  to pēc ieprogrammētā rasējuma.

Nepieciešamas pretendenta iemaņas:

  • prasme lasīt rasējumus, prasme rīkoties ar mērīšanas un griešanas instrumentiem;
  • frēzēšanas tehnoloģijas procesa izpratne;
  • prasme apstrādāt rasējumus CNC iekārtas programmā Type3 Edit (iespējama apmācība); vēlama pieredze darbā ar Solidworks, Corel Draw, MasterCAM, Rinhoceras un citām grafikas programmām;
  • vēlama tehniskā izglītība/domāšana;
  • vēlme mācīties un pilnveidoties;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, strādīgums.

Darba pienākumi:

  • augstas kvalitātes frēzēšanas darbu izpilde, saskaņā ar ražošanas uzdevumiem, rasējumiem un instrukcijām;
  • CNC mašīnas sagatavošana darbam: iestatījumu ievade, griezējinstrumentu uzstādīšana, materiāla sagatavošana griešanai;
  • produkta atbilstības kontrole attiecībā pret rasējumiem un kvalitātes standartiem;
  • darba vietas un aprīkojuma uzturēšana kārtībā (skaidu tīrīšana, mezglu eļļošana utt.)

Mēs piedāvājam:

  • Regulāri nodrošinātu darbu rūpnīcas cehā (Bākas iela 13, Mangaļsala), ar pārbaudes laiku - 3 mēneši;
  • darba laiks: 8.00 – 17.00 (Se/Sv – brīvdienas);
  • darba alga: no 4€/st. (neto) + prēmijas;
  • savlaicīga un pilna pārstrādātā laika samaksa;
  • papildpeļņas iespējas, ja darbinieks vēlas veikt papildus darbus;
  • darbu pieredzējušā, draudzīgā komandā;
  • visas sociālas garantijas;
  • apmaksātus atvaļinājumus 2 reizes gadā noteiktajā laikā;
  • sabiedriskā transporta mēnešbiļeti vai degvielas izdevumu daļas segšana (uz/no darba, pēc kilometrāžas).

Ja Jūs sevi redzat kā šīm prasībām atbilstošu kandidātu, piesakieties šai vakancei, nosūtot savu CV ar atzīmi “FRĒZĒTĀJS” sadaļā PIETEIKTIES, vai zvanot pa tālruņiem:
saziņai latviešu valodā: +37129788079 (Viktorija); saziņai krievu valodā: +37122081609 (Vitaly Kochunts).

Paldies visiem pretendentiem!

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, jūsu dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti tikai konkursa rīkotājam. Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, potenciālais darbinieks (datu subjekts) saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem piekrīt iesniegto personas datu glabāšanai SIA "Angars" datu bāzē. Datu glabāšanas mērķis – datu izmantošana un apstrāde personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu datu apstrādei potenciālais darbinieks var atsaukt rakstveidā.

    • +371 29788079 (LV); +371 22081609 (RUS)
  • Bākas iela 13, Rīga, LV-1030, Latvija
  • 40002039812
ID: 60b5df4174e14 299