8363 great job offers from 12 sources Looking for employees? Publish job ad

Galdnieks - koka moduļu māju montieris / Плотник - сборщик деревянных модульных домов

  • Estonia
  • from 9 / h. (gross)
  • Massiva Husfabrik OÜ
  • Full time
  • Deadline 10.12
  • 2 years ago
The vacancy has expired and is archived.

Galdnieks - koka moduļu māju montētājs

Igaunijas uzņēmums Massiva Husfabrik ražo moduļu mājas un piedāvā moduļu celtniecības pakalpojumus gan pagaidu, gan pastāvīgām komerciālām moduļu konstrukcijām. Komerciālā moduļu ēka ir jauna un aizraujoša nozare celtniecības nozarē, celtniecības tirgū ienesot saliekamo konstrukciju un moduļu celtniecības tehnoloģiju priekšrocības. Šobrīd mēs apkalpojam daudzģimeņu, izglītības, biroju, biznesa un veselības aprūpes tirgu Skandināvijas valstīs.

Darba Apraksts:

- Zīmējumu lasīšana un koka elementu izgatavošana pēc rasējumiem

- koka rāmja sagatavošana moduļu uzstādīšanai

- vēja necaurlaidīgu plēvju un vates uzstādīšana, notekcauruļu un jumtu uzstādīšana

- ārējās fasādes uzstādīšana un, ja nepieciešams, krāsošana

- iekšējās apdares darbi (koks, dažādi paneļi, drywall un citi apdares materiāli)

- logu un durvju uzstādīšana.

- citi īpaši darbi, piemēram: ventilācija, santehnika vai elektroinstalācija - tikai laipni gaidīti

Galvenais darbs notiek Tallinas darbnīcā.

Iespējami komandējumi pa Skandināviju - moduļu un elementu montāžas darbi.

No kandidāta gaidām:

  • Nepieciešamais izglītības līmenis: pamatizglītība
  • Iepriekšēja darba pieredze: vismaz 2 gadi
  • Valoda: krievu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā:

- Izmitināšana uz uzņēmuma rēķina

- Fiksēta un nemainīga alga visu gadu

- Ja nepieciešams, apmācība uz vietas, karjeras izaugsmes iespēja

- Augstas kvalitātes darba apģērbs un instrumenti

- medicīniskā un pensiju apdrošināšana

- Motivējošu algu, palielinot ik pēc 12 mēnešiem

Плотник - сборщик деревянных модульных домов

Эстонская компания Massiva Husfabrik производит модульные дома и предлагает услуги по модульному строительству как временных, так и постоянных коммерческих модульных структур. Коммерческое модульное строительство - это новый и интересный сектор в строительной отрасли, приносящий на строительный рынок преимущества  сборных конструкций и технологий модульного строительства. В настоящее время мы обслуживаем рынки многоквартирного жилья, образования, офиса, бизнеса и здравоохранения в Скандинавских странах.

Описание работы:

- Чтение чертежей и изготовление деревянных элементов по чертежам

- подготовка деревянного каркаса к монтажу модулей

- установка ветрозащитных плёнок и ваты, установка водостоков и кровли

- установка внешнеего фасада и, при необходимости, покраска

- внутренние отделочные работы (дерево, различные панели, гипсокартон и другие отделочные материалы)

- установка окон и дверей.

- другие специальные работы такие, как: вентилационные, сантехнические или электромонтаж - только приветсвтуются

Основная работа происходит в цеху, в Таллинне.

Возможны командировки по Скандинавии - монтажные работы модулей и элементов.

Мы ожидаем от кандидата:

  • Требуемый уровень образования: базовое образование
  • Предыдущий опыт работы: не менее 2 лет
  • Язык: знание русского языка

Компания предлагает:

- Проживание за счёт преприятия

- Твердая и фиксированная зарплата круглый год

- При необходимости обучение на месте, возможность карьерного роста

- Качественная рабочая одежда и инструменты

- Медицинское и пенсионное страхование

- Мотивационная зарплата, с повышением каждые 12 месяцев

    • +37258090094
  • Linnuka 7, Estonia
  • 16013447
ID: 618b9355aef39 341