GALVENAIS/-Ā GRĀMATVEDIS/-E

  • Daugavpils and region
  • SIA LAGRON
  • Full time
  • Deadline 26.10
  • 5 years ago

Aicinām pievienoties mūsu komandai GALVENO GRĀMATVEDI

Pienākumi:

  1. pilna cikla grāmatvedības procesu nodrošināšana atbilstoši grāmatvedības un nodokļu likumdošanas prasībām;
  2. finanšu un nodokļu atskaišu sagatavošana vadībai un valsts institūcijām;
  3. grāmatvedības nodaļas funkciju izpildes vadīšana un kontrole;
  4. grāmatvedības informācijas apkopošana un analīze, dokumentācijas sagatavošana vadības sapulcēm;
  5. vadības konsultēšana finanšu jautājumos;
  6. uzņēmuma Gada pārskata sagatavošana.

Prasības:

  1. pieredze galvenā grāmatveža amatā;
  2. augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai grāmatvedībā;
  3. teicamas iemaņas darbā ar MS Excel, Word, pieredze darbā ar grāmatvedības datorprogrammām (pieredze darbā ar HORIZON tiks uzskatīta par priekšrocību);
  4. labas latviešu valodas zināšanas;
  5. augsta atbildības sajūta un precizitāte, analītiska domāšana.

Mēs piedāvājam:

  1. izaicinājumiem pilnu, interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  2. profesionālās izaugsmes iespējas;
  3. konkurētspējīgo atalgojumu un sociālās garantijas;
  4. draudzīgu kolektīvu.

Sazināsimies ar otrajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

    • Inesa Kudina
    • 27707398
  • Dunduru iela 3, Daugavpils, LV-5404
  • 41503055270
ID: 5bab8c9010e9c 903