Grāmatveža palīgs/-dze

  • Riga
  • 500 - 1200 (gross)
  • DPP BALTIJA SIA
  • Full time
  • Deadline 23.07
  • 5 years ago

Grāmatvedības pakalpojumu un biznesa konsultāciju sniedzējs, kurš Latvijas tirgū darbojas vairāk kā desmit gadus, uzņēmums, kurš pašlaik apkalpo ap simts dažādus mazos un vidējos uzņēmumus Baltijas mērogā.

Sakarā ar darbības paplašināšanos aicina darbā:

GRĀMATVEŽA PALĪGU / ASISTENTU

Darba pienākumi:

  • Pirmdokumentu apstrāde, pamatlīdzekļu uzskaite, kontējumu grāmatošana;
  • Debitoru un kreditoru uzskaite;
  • Avansa norēķinu apstrāde;
  • Izmaksu kontrole;
  • Atskaišu sagatavošana;
  • Citi grāmatveža palīga pienākumi;
  • Izziņu, pilnvaru un citu lietvedības dokumentu uzskaite un sagatavošana.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība ekonomikā un/vai finansēs un/vai grāmatveža kvalifikācija (var būt studējoša persona)
  • Iepriekšējā darba pieredze līdzīgā amatā.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, Internet)
  • Prasmes darbā ar datorprogrammu HORIZON tiks uzskatītas par priekšrocību
  • Labas latviešu valodas zināšanas
  • Angļu un Krievu valodas zināšanas vēlamas
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu
  • Precizitāte darbā, vēlme apgūt ko jaunu
  • Atbildīga personība ar labām komunikācijas spējām

Mēs piedāvājam

  • Darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus;
  • Motivējošu, kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu;
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • Pilnas slodzes darbu;
  • Darba vietu Rīgā, Hospitāļu ielas rajonā.

Jūsu CV un pieteikumu lūdzam sūtīt ar norādi „Grāmatvedis” uz e-pasta adresi: [email protected] līdz 2018.gada 1. augustam ieskaitot.

    • Andris Bušs
    • +37129111651
  • Rīga, Hospitāļu iela 2 - 10, LV-1013
  • 40003578366
ID: 5b3c8e48dd6bf 858