Iekšējās loģistikas darbinieks

  • Ventspils and region
  • SIA "Malmar Sheet Metal"
  • Full time
  • Deadline 28.06
  • 5 years ago

MALMAR SHEET METAL  ir tradīcijām bagāts Beļģijas metālapstrādes uzņēmums, kura lielākie klienti ir tādi pasaules mēroga spēlētāji kā Volvo/Renault Group, Atlas Copco, Caterpillar u.c.

Aicinām mūsu komandai pievienoties
IEKŠĒJĀS LOĢISTIKAS DARBINIECES/KUS

PAMATPIENĀKUMI:

- saskaņā ar darba uzdevumiem orientēties noliktavas plauktos/lokācijās;
- no atbilstošām lokācijām nogādāt nepieciešamās paletes operatoriem.

/Veicamais darbs piemērots cilvēkiem bez iepriekšējas pieredzes un nav nepieciešama fiziskā sagatavotība/

PRASĪBAS:

- latviešu valodas zināšanas;
- atbildības sajūta;
- precizitāte;
- spēja strādāt individuāli un sadarbojoties komandā.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

- stabilu darba vietu dinamiskā un ātri augošā starptautiskā uzņēmumā;
- interesantu darbu dažādās metālapstrādes jomās;
- konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši zināšanām un pieredzei;
- piemaksas pie darba algas atkarībā no maiņas veida;
- darbu maiņās;
- sociālās garantijas;
- nelaimes gadījumu apdrošināšana (nekavējoties);
- veselības apdrošināšana (pēc nostrādāta laika);
- draudzīgu kolektīvu.

CV sūtīt uz e-pastu [email protected] vai nogādāt Ganību ielā 107, Ventspilī.

ID: 5b0beb6fb7833 488