Iepirkumu speciālists/-e

  • Riga
  • from 6 / h. (gross)
  • SIA VELDING
  • Full time
  • Deadline 19.03
  • 4 years ago

Aicinām darbā iepirkumu speciālistu/i

Pienākumi:

- Apstrādāt ienākošos pasūtījumus;
- Veikt izejmateriālu iepirkumus (saskaitīt vajadzīgo daudzumu, pasūtīt metālu, mehānismus, utt);
- Organizēt transporta kustību pēc pasūtītajiem materiāliem;
- Pārbaudīt ienākošo materiālu;
- Organizēt preces izvešanu/ievešanu no ražotnes uz pēcapstrādi (cinkotavu, krāsotavu);
- Virtuāli saražot preci noliktavas uzskaites programmā;
- Izstrādāt un nodot plānošanas/ražošanas daļai materiāla/produkcijas piegāžu grafikus.

PRASĪBAS:

- Latviešu un krievu valodas zināšanas;
- Prasme lasīt rasējumus;
- Pieredze metālapstrādē;
- Pieredze iepirkumu speciālista amatā;
- Augsta atbildības sajūta un punktualitāte;
- Labas komunikācijas prasmes;
- Spēja rast risinājumus sarežģītās situācijās.

PRIEKŠROCĪBAS:
- Angļu valodas zināšanas;
- B kategorijas autovadītāja apliecība.

PIEDĀVĀJAM:
- Dinamisku darbu strauji augošā uzņēmumā;
- Atalgojumu no 750, - eiro pēc nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā);
- Sociālās garantijas;
- Izaugsmes iespējas.

Savu CV sūtīt uz zemāk norādīto e-pasta adresi, ar norādi IEPIRKUMU SPECIĀLISTS

ID: 5e4bdd944be9e 352