Jurists/-e

  • Jelgava and region
  • from 1100 (gross)
  • JELGAVAS ŪDENS, SIA
  • Deadline 13.12
  • 4 years ago

Vakance – Jurists

Darba pienākumi:

  • Piedalīties uzņēmuma iekšējo procesu attīstīšanā no juridiskā viedokļa;
  • Pārraudzīt dokumentācijas veidošanas procesu uzņēmumā: izskatīt, sagatavot un pārbaudīt līgumus ar uzņēmuma sadarbības partneriem, piedalīties citu dokumentu izstrādē;
  • Pārstāvēt uzņēmuma intereses un risināt juridiska rakstura jautājumus visās Latvijas Republikas valsts un pašvaldību institūcijās un privātās institūcijās;
  • Pārraudzīt uzņēmuma debitoru parādu piedziņu;
  • Piedalīties valsts vai pašvaldības institūciju izveidoto darba grupu darbā normatīvo aktu izstrādei ūdenssaimniecības nozarē;
  • Sniegt konsultācijas juridiskajos jautājumos uzņēmuma vadošajam personālam.

Prasības kandidātam:

  • Augstākā izglītība tiesību zinātnēs, piektais profesionālās kvalifikācija līmenis;
  • Darba pieredze vismaz 3 gadi;
  • Pārzināt un darbā pielietot LR spēkā esošos normatīvos aktus;
  • Teicamas saskarsmes prasmes un komunikācija;
  • Datorprasmes labā lietotāja līmenī;
  • Prasme organizēt savu darbu, noteikt prioritātes;
  • Valodas - latviešu, krievu.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Elastīgu piemaksu sistēmu;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta pārbaudes laika);
  • Darbu Jelgavas pilsētas centrā;
  • Pamatalgu EUR 1100 Bruto (elastīga piemaksu sistēma);

Ja Jūs šis darba piedāvājums ieinteresē, gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Jurists” līdz 02.decembrim uz e-pastu: [email protected]

Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kas tiks atlasīti nākamajai konkursa kārtai.

Nosūtot savu CV, Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiek uzglabāti uzņēmuma konfidenciālajā datu bāzē.
Bez kandidāta piekrišanas šie dati netiks izplatīti trešajām personām.

Paldies par atsaucību! Telefona numurs uzziņām +371 63023575 (darbdienās no 8.00 līdz 17.00).

    • Indra Bērziņa
    • 63007071
  • Ūdensvada iela 4, Jelgavā
  • 41703001321
ID: 5dcc08ffb21e8 257