JURISTS/-E

  • Riga
  • 940 - 1287 (gross)
  • VALSTS POLICIJA
  • Full time
  • Deadline 07.10
  • 3 years ago

Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes

Juridiskā biroja

Tiesiskā nodrošinājuma nodaļas jurists/-e.

Profesijas kods – 2611 01

Vispārējie darba pienākumi:

  • izstrādāt civiltiesisku līgumu, sadarbības līgumu un vienošanās projektus, kā arī organizēt šo līgumu noslēgšanu;
  • veikt citu Valsts policijas struktūrvienību sagatavoto sadarbības līgumu vai vienošanās projektu iepriekšējo tiesiskuma papildpārbaudi;
  • izskatīt, analizēt un sagatavot atzinumus par Iekšlietu ministrijas, citu institūciju, kā arī Valsts policijas struktūrvienību sagatavotajiem dokumentu projektiem par Valsts policijas darba nodrošināšanas un uzlabošanas jautājumiem, nodrošinot normatīvo aktu ievērošanu;
  • izskatīt fizisku un juridisku personu iesniegumus un sūdzības un sagatavo atbilžu vai administratīvo aktu projektus;
  • sagatavot prasības pieteikumu, pieteikumu, apelācijas sūdzību, blakus sūdzību, kasācijas sūdzību, paskaidrojumu un iesniegumu projektus civillietās un administratīvajās lietās, kurās Valsts policija ir lietas dalībnieks (izņemot administratīvo pārkāpumu lietas);
  • piešķirto pilnvaru ietvaros pārstāvēt Valsts policijas intereses iestādēs, citās institūcijās un tiesās, izpildot patstāvīgi attiecīgās procesuālās darbības noteiktajos termiņos;
  • sniegt juridiska rakstura konsultācijas Valsts policijas vadībai, amatpersonām un darbiniekiem par Valsts policijas darbību reglamentējošiem jautājumiem.

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē (jurista profesionālā kvalifikācija) (atbilst piektajam profesionālās kvalifikācijas līmenim);
  • profesionālā darba pieredze jurista amatā vai valsts pārvaldē;
  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • spēja paust un aizstāvēt iestādes intereses citās institūcijās un tiesā.

Piedāvājam:

  • stabilu darbu, pilnas slodzes darba laiku;
  • atalgojumu no 940,00 EUR līdz 1287,00 EUR,
  • draudzīhu un atsaucīgu kolektīvu.

Darba vietas adrese: Rīga.

Pieteikšanās termiņš – 05.10.2020.

Motivētu pieteikuma vēstuli, Dzīves aprakstu (Curriculum Vitae) (Eiropass formā) un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as sūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected] , informācija pa tālruni 67219060.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija.

ID: 5f560cf307357 350