Jurists/Jurista palīgs

  • Riga
  • 700 - 1800 (gross)
  • RV LIMITED SIA
  • Full time
  • Deadline 10.04
  • 1 year ago

Starptautisks juridiskais birojs aicina mūsu komandai pievienoties juristu/jurista palīgu.

Galvenie pienākumi:

  • Juridisko dokumentu sagatavošana;
  • Juridisku konsultāciju sniegšana uzņēmuma klientiem;
  • Juridisko pētījumu un juridiskās analīzes veikšana.

 Prasības:

  • Zināšanas Latvijas un Eiropas Savienības tiesībās;
  • Zināšanas par uzņēmumu reģistrāciju, nodokļu tiesībām, imigrācijas tiesībām, komerctiesībām u.c. saistītām tiesību jomām;
  • Pozitīva attieksme, vēlme mācīties un pilnveidoties;
  • Izcilas angļu valodas zināšanas;
  • Bakalaura grāds tiesību zinātnēs;
  • Vēlamas labas krievu valodas zināšanas;
  • Ieteicama vismaz 1 gada iepriekšēja pieredze.

 Ko mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu ar starptautiskiem klientiem;
  • Draudzīgus kolēģus;
  • Birojs Rīgas centrā.

Interesentus, lūdzam sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli e-pastā.

    • Roberts Valpiters
    • +37127171058
  • Rīga, Eksporta iela
  • 40203260504
ID: 6421dbec2b6c6 118