Klientu un ražošanas daļas atbalsta speciāliste/-ts

  • Riga
  • 1250 - 1550 (gross)
  • Greynut SIA
  • Deadline 20.12
  • 1 year ago
SIA Greynut (reģ. nr. 40103684124) ir uzņēmums, kas nu jau 10 gadus izstrādā dažādus moderno tehnoloģiju  produktivitātes risinājumus un ir plaši pazīstams pasaulē ar Luxafor preču zīmi. Luxafor ir uz cilvēku vērstu produktivitātes rīku kopums, kas palīdz ofisa darbiniekiem visā pasaulē efektīvāk veikt savu darbu, lai vairāk laika varētu atvēlēt patiešām svarīgām lietām – ģimenei, draugiem un hobijiem.

Daži no uzņēmumiem, kas jau izmanto Luxafor risinājumus:
- Facebook;
- Microsoft;
- Bank of America;
- Apple;
- Google;
- ASV valsts iestādes
un daudzi citi.

Piedāvājam darbu Luxafor klientu un ražošanas daļas atbalsta speciālistei/-tam, kas gribētu īstenot savas ambīcijas un pielietot savas zināšanas ar klientiem, sadarbības partneriem un arī ražošanas jomā – sākot no procesu izprašanas un uzturēšanas lietām un beidzot ar kvalitatīvu atbalsta sniegšanu pasaules līmeņa uzņēmumiem.

TU ESI:

  • Ar labām komunikācijas prasmēm;
  • Precīzs/-a un ātrs/-a;
  • Pozitīvi un optimistiski noskaņots/-a;
  • Ar izcilām angļu valodas zināšanām;
  • Ar spēju strādāt patstāvīgi un uzņemties atbildību par rezultātu;
  • Atbildīgs/-a, ar spēju patstāvīgi risināt problēmas.

TAVI PIENĀKUMI:

  • Sniegt pasaules līmeņa klientu atbalstu angļu valodā;
  • Ienākošo pasūtījumu apstrāde;
  • Loģistikas (sadarbības ar kurjerdienestiem) vadība;
  • Palīdzēt tikt galā ar biroja rutīnas darbiem;
  • Strādāt ar noliktavas uzskaiti un tās uzturēšanu kārtībā;
  • Komunicēt ar piegādātājiem;
  • Ar atbildību un rūpību palīdzēt sasniegt klientu un uzņēmuma mērķus.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Motivējošu atalgojumu 1250-1550 EUR bruto un atkarībā no prasmēm;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada;
  • Mūsdienīgu un komfortablu darba vietu mūsu birojā Marijas 20A-1, Rīgā;
  • Nepieciešamos resursus un apmācību darba uzdevumu izpildei;
  • Garšīgu kafiju un elastīgu darba laiku ar iespēju daļēji strādāt attālināti;
  • Profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • Kopīgus pasākumus un labi pavadītu laiku arī ārpus darba laika.

LAI PIETEIKTOS:
Līdz 2022.g. 20. decembrim lūdzu sagatavo pārdomātu motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā norādi savu atbilstību izvirzītajām prasībām un, kopā ar savu CV, pievieno to sadaļā PIETEIKTIES.

N.B. Sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem.

ID: 638f671238397 973