Kokapstrādes iekārtu operators/-re (BEZMAKSAS DZĪVESVIETA + CEĻA IZDEVUMI)

  • Latvia
  • 1000 - 4300 (gross)
  • SIA AGENCE
  • Full time
  • Deadline 21.11
  • 2 years ago

Mūsu uzņēmuma misija ir saglabāt Latvijas iedzīvotājus Latvijā. Ja arī Tev, kā tūkstošiem citu Latvijas iedzīvotāju ir grūtības atrast darbu savā pilsētā, tad piesakies darbam Rīgā un Rīgas rajonā ar nodrošinātu bezmaksas viesnīcu un transportu!

Meklējam PALĪGSTRĀDNIEKU un KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORU darbam kokapstrādē.

Var pieteikties bez pieredzes, jo nodrošinām apmaksātas apmācības!

Darba grafiks:
- darba grafiku 4 dienas strādā, 4 dienas brīvas.

Pienākumi:
- darbs ar automātiskām un pusautomātiskām kokapstrādes iekārtām

Piedāvājam:
- darbu ilgtermiņā;
- bezmaksas naktsmītnes ar visām ērtībām;
- atmaksātus ceļa izdevumus līdz darbam/mājām;
- oficiālu atalgojumu ar sociālajām garantijām 1000 - 1800 EUR bruto (pirms nodokļiem);
- izmantojot uzņēmuma piedāvāto lojalitātes programu ir iespējams nopelnīt papildus ikmēneša bonusu pie algas līdz 2500 EUR bruto;
- veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada;
- uzņēmuma organizētas apmācības, uzsākot darbu;
- interesantu, atbildīgu darbu ar izaugsmes iespējām, modernā uzņēmumā.

Prasības:
- nopietna attieksme pret darbu ilgtermiņa sadarbībai;
- laba fiziskā izturība.

Lūdzam sūtīt savu pieteikumu vai iepriekšējās darba pieredzes aprakstu izmantojot pogu PIETEIKTIES vai mūsu mājas lapu www.agence.lv

ID: 6172685a17b23 286