Kokmateriālu (zāģmateriālu) iepircējs

  • Riga
  • from 2000 (gross)
  • Baltic Wood Trading SIA
  • Deadline 10.12
  • 1 year ago

Kokapstrādes uzņēmums SIA "Baltic Wood Trading" ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš darbojās jau vairāk kā 15 gadus koksnes jomā un veic kokmateriālu eksportu uz visu pasauli. Uzņēmuma komanda  aicina piebiedroties  - Kokmateriālu (zāģmateriālu) iepircēju :

Galvenie pienākumi:

  • zāģmateriālu iepirkuma procesa organizēšana;
  • zāģmateriālu cenu aptauja, zāģmateriālu tirgus analīze;
  • potenciālo piegādātāju meklēšana un piesaiste;
  • sadarbībā ar esošajiem piegādātājiem  - līgumu un pasūtījumu sagatavošana un izpildes kontrole.

Prasības :

  • vēlama augstākā izglītība;
  • darba pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • latviešu, angļu valodas zināšanas;
  • labas analītiskās spējas un stratēģiskā domāšana;
  • orientācija uz attīstību un rezultātu sasniegšanu, prasme noteikt prioritātes;
  • labas komunikācijas un digitālās prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu sākot no 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši profesionālajai kompetencei un darba rezultātiem;
  • veselības apdrošināšanu;
  • profesionālas attīstības un izaugsmes iespējas;
  • interesantu un atbildīgu darbu dinamiskā, draudzīgā un profesionālā komandā;
  • iespēju piedalīties stabila, uz sasniegumiem vērsta uzņēmuma izaugsmē.

Pilna darba slodze  ar darba vietu: Mazā Nometņu iela 34B-4, Rīga, LV-1002.

Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz intervijām.
CV un motivācijas vēstuli sūtīt, spiežot pogu PIETEIKTIES.

    • 29234102
  • Mazā Nometņu iela 34B-4, Rīga, LV-1002.
  • 50003940611
ID: 636cdc7958ac0 360