Kosmētikas "Apivita" pārdošanas menedžeris

  • Riga
  • OLFA-LINE SIA
  • Deadline 15.04
  • 6 years ago

Kompānija "OLFA LINE" - ekskluzīvas grieķu kosmētikas izplatītāja - aicina pastāvīgā darbā:

Kosmētikas "Apivita" pārdošanas menedžeri

Prasības:

  • Pieredze kosmētikas līdzekļu pārdošanā vismaz 1 gads;
  • Augstākā izglītība;
  • Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Datorzināšanas laba lietotāja līmenī - Word, Excel, 1C (vēlams).

Pienākumi:

  • Aktīvā pārdošana, klientu piesaiste;
  • Tikšanās ar klientiem, produkcijas prezentēšana;
  • Klientu datu bāzes uzturēšana un paplašināšana;
  • Dalība dažādās izstādēs;
  • Atskaišu sagatavošana par padarītajiem darbiem;
  • Apmācību organizēšana.

Personiskās īpašības:

  • Komunikācijas prasmes un patīkams izskats;
  • Labas, punktuālas runas dotības;
  • Spēja ātri mācīties;
  • Atbildības sajūta un godprātīga attieksme pret darbu.

Uzņēmums piedāvā:

  • Apmācības;
  • Oficiāls darbs ar stabilu atalgojumu

Ja Jūs atbilstat šīm prasībām,  sūtiet savu CV, ar norādi, uz kādu amatu pretendējiet, uz e-pastu: [email protected]

Компания «OLFA LINE» - эксклюзивный дистрибьютор натуральной греческой косметики -приглашает на постоянную работу:

Менеджера по продаже косметики Apivita

Требования:

  • Опыт работы от 1-го года в продажах косметики;
  • Bысшее  образование;
  • Знание латышского, русского и английского языков;
  • ПК: уверенный пользователь, Word, Excel, 1С (желательно)

Обязанности:

  • Активные продажи, поиск клиентов;
  • Поддержание и раcширение клиентской базы;
  • Работа с клиентами, ведение переговоров;
  • Презентация продукции;
  • Ведение отчетности о проделанной работе;
  • Участие в выставках
  • Организация тренингов.

Личные качества: коммуникабельность, грамотная речь, приятная внешность, быстрая обучаемость, ответственность, доброжелательность.

Компания предлагает: обучение, официальное трудоустройство, стабильную заработную плату.

Если Вы соответствуете данным требованиям, присылайте свое резюме и укажите в теме должность, на которую Вы претендуете:  klimenko@olfa.ua

    • Olga
    • nav norādīts
  • Rūpnīcu iela 5, Olaine, Olaines novads
  • 50103913501
ID: 5aabbb347aa84 504