KURJERS

  • Netherlands
  • EDERS
  • Deadline 12.04
  • 6 years ago

Tiek meklēts patstāvīgs darbinieks kurjera-šofera amatam uz ilgu laiku.

Īss darba apraksts -
Dažādu sūtījumu savākšana un piegāde Nīderlandē, Beļģijā un Vācijā.  Savākšanas maršuti ir pārsvarā pēcpusdienā, piegādes maršuti pa nakti. Darba laiks - pēc grafika.

Meklējam kādu -
-  ar labām braukšanas iemaņām;
- ar spēju strādāt patstāvīgi kā arī komandā;
- ar augstu atbildības sajūtu;
- ir godīgs;
- ar saudzīgu attieksmi pret uzticēto auto, kā arī uzticēto kravu/sūtījumiem;
- ar vācu vai angļu valodas zināšanām;
- ar spēju ātri apgūt jaunus darbus/uzdevumus.

Plus punkti -
- ja ir braukšanas pieredze ar maxi busiņiem;
- ja ir pieredze darbam ar navigāciju;
- fleksibilitāte.

Piedāvājam -
-  officiālu darbu Nīderlandē (sociālās garantijas, atvaļinājuma nauda, dažādas bonusu sistēmas);
-  atalgojums atkarībā no padarītā darba - vidēji ~1300 - 1800 euro menesī pēc nodokļu nomaksas;
-  darbu foršā (latviešu) kolektīvā;
- palīdzēt nokārtot nepieciešamos dokumentus (sociālo numuru, bankas konta atvēršana, utt.)
-  palīdzēt ar dzīvesvietas atrašanu;
- šī vakance nav  "caur aģentūru" un nekādas darbā iekārtošanas samaksas netiek pielāgotas.

Ja Tevi šis darbs uzrunā un esi gatavs ilgāku laiku dzīvot un strādāt Nīderlandē, tad sūti, lūdzu, savu CV un nelielu aprakstu par sevi uz epastu uz [email protected]  un mēs ar Tevi sazināsimies.

    • Edgars
    • 0031648282497
  • EINDHOVEN, NIDERLANDE
  • NL851347459B01
ID: 5aa7ef03ca7c9 680