Lauksaimniecības strādnieks (Putnu ķērājs)

  • Riga region
  • 1200 - 1400 (gross)
  • Putnu fabrika Ķekava AS
  • Full time
  • Deadline 27.10
  • 2 years ago

 LAUKSAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS (PUTNU ĶĒRĀJS) – Broileru daļā - Ķekavā.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

- Atalgojumu - no EUR 1200 līdz EUR 1400 mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);

- Darba grafiku – maiņu darbs;

- Darba laiku – 5:00-15:00;

- Nelaimes gadījumu apdrošināšanu, uzsākot darba attiecības;

- Veselības apdrošināšana pēc gada;

- Palīdzību dzīves vietas nodrošināšanā, darba vietas tuvumā.

GALVENIE PIENĀKUMI:

- Dzīvu putnu ķeršana.

MĒS SAGAIDĀM:

- Fizisko izturību;

- Augstu atbildības sajūtu, disciplinētību.

  CV sūti caur formu PIETEIKTIES!

Tālrunis uzziņām: +371 27074899

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Zane Krauze
    • 27074899
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas nov., Ķekavas pag., LV-2123, Latvija
  • 50003007411
ID: 61447fac26f71 133