Lāzergriešanas iekārtu operators

  • Ventspils and region
  • 800 - 1250 (gross)
  • SIA "Malmar Sheet Metal"
  • Full time
  • Deadline 15.12
  • 5 years ago

MALMAR SHEET METAL  ir tradīcijām bagāts Beļģijas metālapstrādes uzņēmums, kura lielākie klienti ir tādi pasaules mēroga spēlētāji kā Volvo/Renault Group, Atlas Copco un Caterpillar

Aicinām mūsu Venspils komandai pievienoties

LĀZERGRIEŠANAS IEKĀRTU OPERATORUS

Pamatpienākumi:

  • izpildīt darba uzdevumus, strādājot ar lāzergriešanas iekārtu;
  • uzturēt kārtībā darba staciju.

Prasmes, papildus prasības

  • vidējā/vidējā speciālā izglītība;
  • spēja ātri mācīties un apgūt jaunas iemaņas;
  • atbildības izjūta;
  • prasme lasīt rasējumus (tiks uzskatīta par priekšrocību).

Mēs piedāvājam:

  • stabilu darba vietu dinamiskā un ātri augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • konkurēt spējīgu atalgojumu atbilstoši zināšanām un pieredzei;
  • piemaksas darba algai atkarībā no maiņas veida;
  • darbu maiņās;
  • sociālās garantijas;
  • draudzīgu kolektīvu.

CV ar norādi “Lāzergriešanas iekārtu operators” lūgums sūtīt uz e-pastu [email protected] vai nogādāt Ganību ielā 107, Ventpilī.

Tālrunis informācijai: 63628989

Lūdzu, ievērojiet, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

ID: 5bed449346007 174