līnijas darbinieces/ki kupātu, cīsiņu fabrikā

  • Netherlands
  • from 2000 (gross)
  • Nordic Staff SIA
  • Full time
  • Deadline 05.04
  • 1 year ago

Darbs pie līnijas cīsiņu/kupātu fabrikā Nīderlandē. Darba alga no no 2000 EUR/mēn. Piedāvāts:
- Darbs ilgtermiņā;
- Nodrošinātas +- 40 darba stundas nedēļā;
- Darba devējs nodrošina ar labiekārtotu dzīvesvietu;
- Bezmaksas transports uz/no darbu;
- Nīderlandes sociālās garantijas.
Pienākumi: darbs ar iekārtām, pakošana, kvalitātes kontrole, darba vietas uzkopšana.
Prasības: nepieciešamas angļu sarunvalodas zināšanas.

Tālr. uzziņām un jautājumiem: +37120140110

Робота для громадян України на фабриці м'ясних виробів у Нідерландах. Заробітна плата 11900 EUR/міс. Ми пропонуємо:

  • робота у довгостроковій перспективі
  • гарантовано +- 40 робочих годин на тиждень
  • роботодавець надає житло
  • безкоштовний транспорт до/з роботи
  • голландські соціальні гарантії

Обов'язки: робота з обладнанням, упаковка, контроль якості, прибирання робочого місця

Вимоги: володіння англійською мовою - обов'язкове. Тел. для довідок та питань: +37120140110

ESI STRĀDĀJIS ĀRZEMĒS? PALĪDZĒSIM ATGRIEZT NODOKĻUS.

Lāčplēša 37, Rīga Saules 15, Daugavpils Pasta 4, Liepāja
www.nordicstaff.lv
Reģ.nr.45403044116 Lic.nr 11/2016 izsniedza: LR LM NVA 27/04/2016

ID: 64176d36f0db4 212