Marķētājs/-ja (APMAKSĀTA DZĪVESVIETA + CEĻA IZDEVUMI)

  • Riga
  • 800 - 1100 (gross)
  • SIA AGENCE
  • Full time
  • Deadline 13.02
  • 2 years ago

Aicinam pieteikties Marķētājas darbam Rīgas noliktavā. Ja meklē dinamisku darbavietu, kas nodrošinās pastāvīgus ienākumus – pievienojies mūsu kolektīvam.

Darba vieta atrodas Rīgā, tāpēc cilvēkiem no tālākam Latvijas pilsētam nodrošinām apmaksātas naktsmītnes un sedzam transporta izdevumus uz darbu / mājām.

Piedāvājam:
- stabils darbs ilgtermiņā;
- veselības apdrošināšana pēc viena nostrādāta gada;
- oficiāls atalgojums ar sociālajām garantijām no 800,00-1100,00 EUR BRUTO (pirms nodokļiem);
- grafiks: 4 darba dienas nedēļa, 3 brīvdienas;
- apmaksātas naktsmītnes ar visām ērtībām;
- atmaksāti ceļa izdevumi līdz darbam/mājām.

Pienākumi:
- aplīmēt un iepakot mūsu klientu pārtikas un nepārtikas preces
- kārtības un tīrības uzturēšana savā darba vietā.

Prasības:
- laba darba disciplīna un spēja patstāvīgi pildīt uzdotos darba pienākumus;
- spēja veikt fiziski intensīvu darbu;
- pārbaudāmas un labas atsauksmes no iepriekšējā darba devēja/-iem.

Ja uzskati, ka šis darbs ir tieši priekš Tevis, tad nenokavē savu iespēju, sūti mums savu darba pieteikumu, CV vai īsu iepriekšējās pieredzes aprakstu uz [email protected] un tiekamies jau darba pārrunās!

ID: 61e1246896d7f 262