Mārketinga menedžeris/-e

  • Riga
  • 900 - 1300 (gross)
  • GPSPRO
  • Deadline 29.06
  • 1 year ago

Viedās elektronikas tirdzniecības uzņēmums meklē Satura menedžeri interneta veikalam. Darbs uz pilnu slodzi vai pusslodzi.  Varēs strādāt attālināti.

Pienākumi:

  • Mājas lapas preču administrēšana. Kas iekļaus tādus punktus, kā:
           - Gatavo tekstu pārbaude, gan pēc satura, gan pēc stila. Tekstu papildināšana
           - Filtru optimizācija, pēc plāna
           - Specifikācijas pārbaude
  • Unikālo tekstu uzrakstīšana un tulkošana uz latviešu un krievu valodu
  • Bilžu apstrāde ar foto redaktoru un pievienošana.
  • Seo tekstu uzrakstīšana (vēlams).

Prasības:

  • Atbildīgs, organizēts ar augstu paškontroles un atbildības sajūtu;
  • Labi iegaumēt darba procesu un disciplinēti izpildīt to;
  • Ļoti labas latviešu valodas un labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Datora zināšanas (word, excel, outlook). Photoshop vai cita bilžu apstrādes programma.

Piedāvājam:

  • Ļoti konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Dinamisku darbu nelielā un gados jaunā kolektīvā, ar lielu pieredzi, un kuri ir savas jomas vieni no līderiem;
  • Darbu saistītu ar modernajām tehnoloģijām;
  • Darbs no mājām.

Ceļš līdz darba intervijai:

Jūs atsūtat mums savu CV. Mēs iepazīstamies ar Jūsu CV un uzdodam Jums jautājumus. Ja pirmajā sarunu kārtā mūsu intereses sakrīt, mēs vienojamies par darba interviju.

ID: 62a9d99a4f68e 231