Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs

  • Riga
  • 500 - 700 (gross)
  • AS Putnu fabrika Ķekava
  • Full time
  • Deadline 05.02
  • 4 years ago

AS "Putnu fabrika Ķekava" meitas uzņēmums aicina darbā Pārdevēju svaigas un pārstrādātas vistas gaļas mazumtirdzniecībai Rīgā, Biķernieku ielā 143

Prasības:

Vēlama vismaz 1 gada profesionāla pieredze pārdevēja darbā
Labas valsts valodas zināšanas
Augsta atbildības sajūta, disciplinētība un godīgums
Labas komunikācijas prasmes

Galvenie pienākumi:

Svaigas un pārstrādātas vistas gaļas produkcijas tirdzniecība
Laipna klientu apkalpošana

Piedāvājam:

Ieguldītājam darbam atbilstošu atalgojumu, vidēji EUR 600 mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
Stabilitāti un sociālās garantijas
Apmācības un ievadīšanu darbā

Pieteikumu, CV lūdzam sūtīt elektroniski, spiežot pogu PIETEIKTIES!

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos.

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

ID: 5e13113323ba8 301