MEHĀNIĶIS/-E

  • Riga
  • 675 - 847 (gross)
  • VALSTS POLICIJA
  • Full time
  • Deadline 06.09
  • 3 years ago

Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes

Materiāli tehniskās un mantiskās apgādes biroja

Transporta remonta, apgādes un ekspluatācijas nodaļas

transporta mehāniķis/-e.

Profesijas kods – 7233 01

Vispārējie darba pienākumi:

  • veikt transportlīdzekļa ritošās daļas mezglu diagnostiku un remontu, kā arī veikt dzinēja darbības pārbaudi un remontu;
  • veikt transportlīdzekļa tehnisko apkopi, tehniskā stāvokļa diagnostiku un remontu
  • novērst transportlīdzekļa un tā sastāvdaļu bojājumus, veikt agregātu, mezglu un detaļu nomaiņu, veikt demontāžas un montāžas darbus, atjaunot detaļas vai to salāgojumus.

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze:

  • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība;
  • pieredze transporta mehāniķa amatā;
  • Valsts valodas prasme – C1 līmenis;
  • B kategorijas vadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • stabilu darbu, pilnas slodzes darba laiku;
  • atalgojumu no 675,00 EUR līdz 847,00 EUR, atbilstoši amata saimei, III līmenis un 7.mēnešalgu grupa;
  • draudzīhu un atsaucīgu kolektīvu.

Darba vietas adrese: Rīga.

Pieteikšanās termiņš – 07.09.2020.

Motivētu pieteikuma vēstuli, Dzīves aprakstu (Curriculum Vitae) (Eiropass formā) un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as sūtīt spiežot pogu PIETEIKTIES!

informācija pa tālruni 67219060.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija.

ID: 5f2d0ec93e762 223