METĀLA KONSTRUKCIJU ATSLĒDZNIEKS

  • Liepaja and region
  • 1000 - 1600 (gross)
  • EXPEDIT BALTIC SIA
  • Deadline 09.07
  • 1 year ago

SIA “EXPEDIT BALTIC” (reģ.nr 42103072170) ir meitas uzņēmums vienam no Skandināvijas  lielākajiem veikalu iekārtojuma piegādātājiem, kura metālapstrādes ražotne atrodas Liepājā, Kapsēdes ielā 2.

Uzņēmums "Expedit” tika dibināts 1952. gadā, un šodien ir vadošais veikalu/tirdzniecības vietu interjera ražotājs Ziemeļvalstīs ar galveno mītni Dānijā un ražotnēm Dānijā, Latvijā un Zviedrijā kā arī ar pārdošanas vienībām Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā un Somijā.

Kā pilna servisa veikalu interjera piegādātājs, Expedit uzņēmums piegādā visu no veikala interjera un jauniem veikala interjera risinājumiem, montāžas un servisa līdz interjera sistēmām un produktu risinājumiem, piemēram ieejas sistēmas, iepirkumu ratiņi.

Aicinām komandā –

Metāla konstrukciju ATSLĒDZNIEKU

Darba apraksts:

Metāla izstrādājumu (konstrukciju) izstrāde un montāža metināšanas departamentam

Lasīt un izveidot rasējumus un citu tehnisku dokumentāciju, sagatavoties tehniskajiem montāžas darbiem

Sadarbība ar ražošanas departamentiem, optimālu risinājumu rašanai

Amata prasības:

Vēlama vismaz vidējā profesionālā izglītība metālapstrādē, mašīnbūvē vai mašīnzinībās

Vēlama pieredze ražošanā, vēlams metālapstrādē

Vēlama pieredze darbā ar rasēšanas 3D programmām, vēlams Autodesk Inventor, SolidWorks

Izpratne par ražošanas procesiem, tehniskā domāšana un precizitāte

Spēju plānot savu darbu, prasme izvērtēt un noteikt prioritātes

Loģiska un sistēmiski sakārtota domāšana – spēja rast risinājumus

Spēja ātri apgūt jaunas lietas

Labas latviešu un angļu valodas zināšanas, vēlams krievu valodas zināšanas sarunvalodas  līmenī

Mēs piedāvājam:

Darba vietu starptautiskā uzņēmumā

Mēneša atalgojumu no 1000-1600 EUR (bruto), izvērtējot kvalifikāciju un pieredzi

Veselības apdrošināšanu

Sporta zāles un baseina abonementu

Pieteikumus un CV, lūdzu, sūtīt uz e-pastu: [email protected]

Pamatinformācija:

Atrašanās vieta: Kapsēdes iela 2, Liepāja, LV-3414

Darba veids: Pilna slodze

Valodas: Latviešu, angļu

Vairāk par uzņēmumu: www.expedit.eu

ID: 62a20102a804a 245