Metāla slīpētājus

  • Ventspils and region
  • 1050 - 1125 (gross)
  • SIA "Malmar Sheet Metal"
  • Full time
  • Deadline 07.12
  • 4 years ago

MALMAR SHEET METAL  ir tradīcijām bagāts Beļģijas metālapstrādes uzņēmums, kura lielākie klienti ir tādi pasaules mēroga spēlētāji kā Volvo/Renault Group, Atlas Copco, Caterpillar u.c.

Aicinām mūsu Ventspils komandai pievienoties

METĀLA SLĪPĒTĀJUS

PAMATPIENĀKUMI:

  • izpildīt darba uzdevumus, strādājot ar metālapstrādes iekārtām un aprīkojumu;
  • veikt metāla slīpēšanas darbu saskaņā ar darba uzdevumu;
  • uzturēt kārtībā darba staciju.

PRASMES, PAPILDUS PRASĪBAS:

  • vidējā/vidējā speciālā izglītība;
  • spēja ātri mācīties un apgūt jaunas iemaņas;
  • vēlama pieredze slīpēšanas darbos un metālapstrādē;
  • precizitāte;
  • atbildības izjūta.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • stabilu darba vietu dinamiskā un ātri augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • konkurēt spējīgu atalgojumu atbilstoši zināšanām un pieredzei;
  • piemaksas darba algai atkarībā no maiņas veida;
  • darbu maiņās 6:00-14:30 / 14:30-23:00;
  • sociālās garantijas;
  • nelaimes gadījumu apdrošināšanu (uzsākot darbu);
  • veselības apdrošināšana (pēc nostrādāta laika);
  • draudzīgu kolektīvu.

CV ar norādi “Metāla slīpētājs” lūgums sūtīt uz e-pastu [email protected] vai nogādāt Ganību ielā 107, Ventspilī

Lūdzu, ievērojiet, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

ID: 5dc40bc3297d4 218