Metinātājs

  • Sweden
  • 2000 - 4500 (gross)
  • ZN GROUP SIA
  • Full time
  • Deadline 13.04
  • 5 years ago

Uzņēmums aicina darbā

METINĀTĀJU.

Darbs saistīts ar komandējumiem uz Zviedriju.

Galvenie pienākumi:

  • MIG/MAG, TIG un MMA metināšanas darbi;
  • Sagatavot materiālu un darba  vietu pirms metināšanas darbu uzsākšanas;
  • Veikt metināšanas darbu atbilstoši rasējumiem un klienta prasībām.

Prasības:

  • Metinātāja sertifikāts;
  • Prasme lasīt tehniskos rasējumus;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Uzraudzīt metināšanas aprīkojumu;
  • Precizitāte;
  • Vēlme mācīties;
  • Spēja strādāt komandā un individuāli;
  • Angļu valodās zināšanas labā līmenī;

Piedāvājam:

  • Stabilu, dinamisku darbu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 2000.00 EUR mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm;
  • Nodrošinām ar visu nepieciešamo darba aprīkojumu, darba apģērbu;
  • Bezmaksas dzīvesvietu netālu no objekta.

!!! Alkohola cienītājus lūgums neatsaukties.

Lūgums sazināties zvanot uz norādīto kontakttālruni vai spiediet pogu PIETEIKTIES un pievienojiet savu CV .

  zvanīt pa tālruni :  +371 26516666

    • Edgars Rozenfelds
    • +37126516666
  • Rīga, Brīvības iela 140 - 10, LV-1012
  • 40103830890
ID: 5c8a5451f2fef 448