Metinātājs

  • Sweden
  • 2000 - 3500 (gross)
  • ZN INSTALLATION SIA
  • Full time
  • Deadline 17.08
  • 4 years ago

Uzņēmums aicina darbā

METINĀTĀJU.

Darbs saistīts ar komandējumiem uz Zviedriju.

Obligātas latviešu valodas zināšanas (runāšana/sapratne)

Galvenie pienākumi:

  • MIG/MAG, TIG un MMA metināšanas darbi;
  • Sagatavot materiālu un darba  vietu pirms metināšanas darbu uzsākšanas;
  • Veikt metināšanas darbu atbilstoši rasējumiem un klienta prasībām.

Prasības:

  • Metinātāja sertifikāts;
  • Prasme lasīt tehniskos rasējumus;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Uzraudzīt metināšanas aprīkojumu;
  • Precizitāte;
  • Vēlme mācīties;
  • Spēja strādāt komandā un individuāli;
  • Angļu valodās zināšanas labā līmenī;

Piedāvājam:

  • Stabilu, dinamisku darbu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 2000.00 EUR mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm;
  • Nodrošinām ar visu nepieciešamo darba aprīkojumu, darba apģērbu;
  • Bezmaksas dzīvesvietu netālu no objekta.
    • Edgars
    • +37125693881
  • Brīvības iela 140 , Rīga, LV-1012
  • 44103121510
ID: 5d30743855b2e 284